You are currently viewing Sukcesy uczniów naszej szkoły w Rodzinnej Olimpiadzie Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa

Sukcesy uczniów naszej szkoły w Rodzinnej Olimpiadzie Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa

W sobotę 9 marca 2019 roku, w  Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 11 w Rzeszowie, odbyła się XVII Rodzinna Olimpiada Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa. W rozgrywkach wzięły udział rodzinne drużyny dwuosobowe (rodzic + dziecko). Z wielką radością informujemy, że w turnieju III miejsce, w kategorii klas 1-3 zajął Ksawery Ludwin uczeń klasy 1e, który grał w parze ze swoim tatą, Panem Robertem Ludwinem. Jest to ogromny sukces Ksawerego, bo Olimpiada Tenisa Stołowego cieszy się dużym zainteresowaniem i tym roku wzięło w niej udział blisko stu uczestników. Najlepsze drużyny, w tym Ksawery i pan Robert Ludwin, otrzymały Puchary ufundowane przez Prezydenta Rzeszowa. W zawodach świetnie zaprezentowała się również Lena Cierpich z klasy 1e, która reprezentowała naszą szkołę, grając w parze z mamą, panią Edytą Cierpich. Znakomicie wypadł też w turnieju Gabriel Cierpich z klasy 4e, który kategorii klas 4-6 zajął V miejsce, grając razem ze swoim tatą Panem Tomaszem Cierpichem. Serdecznie gratulujemy uczniom i ich Rodzicom zdobytych sukcesów i „rodzinnego zgrania”. Życzymy kolejnych wygranych olimpiad!

      Opracowała wychowawczyni 1e
Agnieszka Lewieniec