You are currently viewing Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

W środę 23 maja 2019 roku w ramach Programu „Mikser 2019” w MDK przy ul. Osmeckiego 53 odbyła się impreza z okazji Dnia Rodziny. Uczestniczyli w niej między innymi uczniowie klasy Id wraz rodzicami i młodszym rodzeństwem. O godzinie 17.00 rozpoczął się pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu uczennicy klasy IVd Mileny Papciak i dzieci z klasy Id. Uczniowie ci uczęszczają na zajęcia „Bezpiecznie i zdrowo”. Następnie panie: Antonina Dobrowolska i Jolanta Garbaczewska zorganizowały konkurs pierwszej pomocy dla zaproszonych mam. Był również konkurs dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dotyczył on bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Podczas obu rywalizacji rozdawane były nagrody. Potem dzieci pod okiem pani plastyk wykonywały laurki dla swoich rodziców. Impreza zakończyła się poczęstunkiem. Przygotowali go uczestnicy zajęć kulinarnych „Owocny Dzieciak”. Można było spróbować zdrowych przekąsek takich jak: „Batoniki Mocy”, pieczonej ciecierzycy, mufinek  z serem feta, owocami goi, miętą i pokrzywą. To była bardzo udana impreza.

Opracowała Jolanta Garbaczewska