You are currently viewing Wyniki konkursu czytelniczego – rozdanie nagród dla najlepszych czytelników

Wyniki konkursu czytelniczego – rozdanie nagród dla najlepszych czytelników

18 czerwca zostały wręczone nagrody dla najlepszych czytelników. Trzy osoby, które przeczytały najwięcej książek, otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe. Najlepszymi czytelnikami roku szkolnego 2018/2019 zostali:
I miejsce – Milena Papciak z 4 d (102 książki)
II miejsce – Wiktoria Ogorzałek z 2b (52 książki)
III miejsce – Anna Skoczylas z 2b (44 książki).

Przyznano także specjalne nagrody dla uczniów, którzy reprezentowali szkołę w IV Ogólnopolskim Konkursie „Wielka Liga Czytelników”, uzyskując trzeci najlepszy wynik w województwie podkarpackim. Uczniowie: Milena Papciak (4d), Anna Skoczylas (2b) i Michał Czapiga (4b) otrzymali dyplomy oraz książki.

Gratulujemy zwycięzcom godnej pochwały postawy czytelniczej oraz życzymy wspaniałych wakacji z książką w ręku!

Opracowanie: Anna Domin