You are currently viewing Indywidualne Mistrzostwa Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych w Rzeszowie

Indywidualne Mistrzostwa Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych w Rzeszowie

12 września 2019 roku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych w Rzeszowie. W zawodach tych wzięło udział 151 zawodników i 168 zawodniczek. Startowali oni w następujących konkurencjach: bieg na 60m, bieg na 1000m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 5 i 6. Było to 14 dziewcząt: Wiktoria Ciebiera 6c, Izabela Kawalec 6b, Magdalena Kotula 6e, Hanna Krysa 6c, Maja Lekki 6e, Julia Musiał 6f, Natalia Ogorzałek 6d, Julia Pasaman 5a, Agnieszka Pondo 6f, Iga Szalacha 6d, Maja Tittinger 6b, Joanna Wajda 6b, Julia Guzek 6e, Oliwia Perczyńska 6e i 11 chłopców: Dominik Balicki 6b, Dawid Bębenek 5a, Adam Cymbalista 6c, Klaczkowski Borys 6b, Patryk Pałac 6f, Marcel Słysz 6d, Filip Sobol 6d, Krzysztof Strutyński 6d, Gracjan Szczygielski 6f, Anton Szeliga 6e, Damian Haehne.

Zdobyli oni następujące miejsca:
I miejsce Maja Tittinger z klasy 6b w skoku w dal
I miejsce Agnieszka Pondo z klasy 6f w rzucie piłeczką palantową
I miejsce Borys Klaczkowski z klasy 6b w biegu na 1000 m
III miejsce Gracjan Szczygielski z klasy 6f w rzucie piłeczką palantową
VI miejsce Patryk Pałac z klasy z klasy 6f w biegu na 1000m
VII miejsce Oliwia Perczyńska z klasy 6e w rzucie piłeczką palantową
VIII miejsce Maj Lekki z klasy 6e w rzucie piłeczką palantową
VIII miejsce Joanna Wajda z klasy 6b w skoku wzwyż


Uczniowie, którzy zostali MISTRZAMI RZESZOWA zakwalifikowali się do Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce. Opiekunami naszych uczniów były mgr Beata Kudlek i mgr Katarzyna Rogala.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów!

Opracowała Beata Kudlek