You are currently viewing IX MTB Boguchwała

IX MTB Boguchwała

  • Post category:Aktualności

W dniu 21 września 2019 roku uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w IX Maratonie z kolarstwa górskiego w Boguchwale. Trasa przebiegała po okolicach Gminy Boguchwała i była bardzo wymagająca. Uczennica Aleksandra Paśko zdobyła III miejsce na odcinku 23 km, Piotr Szablowski zajął miejsce 19, Michał Skalski zajął miejsce 20, a Pytlak Grzegorz zajął miejsce 21. Serdecznie im gratulujemy. Trasa maratonu wyścigu z kolarstwa górskiego w Boguchwale w skali trudności wynosiła 4 na 5 wiec poziom był naprawdę wysoki, uczniowie dali z siebie wszystko i postawili sobie bardzo wysoko poprzeczkę dzięki czemu zdobyli tak bardzo wysokie miejsca. Zawodników startujących było 160 startujących w różnych kategoriach wiekowych. Przygotowaniem technicznym i kondycyjnym uczniów zajął się Pan mgr Sebastian Sondej który także uczestniczył w wyścigu i prowadził grupę naszych zawodników na trasie. Serdecznie dziękujemy także Pani Magdalenie Skalskiej mamie Michała za pomoc i za udział w Maratonie gdzie zdobyła miejsce 6 . Serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie wszystkich chętnych do trenowania kolarstwa górskiego

Opracował mgr Sebastian Sondej