You are currently viewing Młodzieżowe Biegi Uliczne

Młodzieżowe Biegi Uliczne

5 października 2019r. przed biegiem na 5 km przy C.H. Millenium Hall w Rzeszowie odbyły się uliczne biegi młodzieżowe. Najmłodszymi uczestnikami były dzieci z rzeszowskich przedszkoli. Szkołę Podstawową nr 25 reprezentowało 52 uczniów z klas 4 – 8. We wszystkich kategoriach pierwsza 6-tka otrzymała upominki, statuetki i dyplomy. Najlepszymi zawodnikami naszej szkoły zostali: II miejsce Borys Klaczkowski z 6b, VI miejsce Mikołaj Klaczkowski z 4b, VII miejsce Maja Tittinger 6b, X miejsce Dominik Balicki z 6b, IX miejsce Kuczma Urszula z 6a, X miejsce Fus Natalia z 6a. Dodatkową atrakcją dla dzieci i młodzieży było miasteczko lekkoatletyczne. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe koszulki. Opiekunami naszych uczniów były: mgr Anna Dźwierzyńska, mgr Beata Kudlek, mgr Katarzyna Rogala oraz mgr Janusz Lis.
Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!


Opracowała Anna Dźwierzyńska