You are currently viewing Wypominki Szkolne 2019 w Rzeszowie

Wypominki Szkolne 2019 w Rzeszowie

7 listopada 2019 roku delegacja nauczycielsko – uczniowska reprezentowała Szkołę Podstawową nr25 w Wypominkach Szkolnych w kościele p. w. Chrystusa Króla w Rzeszowie. Uczniowie z pocztem sztandarowym w składzie: Zuzanna Tobiasz i Jakub Hodyr z kl. 8a oraz Amanda Krukar i Emilia Teter z kl.7a, a także członkowie Samorządu Uczniowskiego: przewodnicząca Angelika Gil z kl.8b,zastępca Dawid Strużyński z kl.8a i Anna Der z kl.8b wraz z panią katechetką uczestniczyli w uroczystej Mszy świętej pod przewodnictwem J. E. Ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego za zmarłych dyrektorów, nauczycieli i wychowawców, katechetów, uczniów oraz pracowników szkół i placówek oświatowych Rzeszowa i okolicy. Po liturgii miała miejsce procesja żałobna z modlitwami za zmarłych odpowiedzialnych za edukację a także dobroczyńców szkół, rodziców, krewnych i wszystkich zmarłych. Wydarzenie to, jest konkretną okazją do wychowywania uczniów do wdzięczności oraz do umacniania pamięci historycznej w społeczności szkolnej.

Opracowała: Katarzyna Mucha