You are currently viewing MIKOŁAJKOWA POMOC DLA FUNDACJI PODKARPACKIE HOSPICJUM DLA DZIECI W RZESZOWIE

MIKOŁAJKOWA POMOC DLA FUNDACJI PODKARPACKIE HOSPICJUM DLA DZIECI W RZESZOWIE

  • Post category:Aktualności

25 listopada 2019 Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami, paniami Kamilą Lew i Joanną Dworak, pojechał do Podkarpackiego Hospicjum Dziecięcego w Rzeszowie, aby przekazać dary, z których dla podopiecznych Hospicjum będą przygotowane prezenty mikołajkowe. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom naszych uczniów i wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w naszą szkolną akcję charytatywną. Okazało się, że chętnych do pomocy jest wielu! Zarówno rodzice uczniów, którzy tak chętnie przygotowywali paczki, jak i dzieci, które ochoczo przystąpiły do ich segregacji i pakowania, wykazały się ogromnym entuzjazmem. Takie wspólne działania uczą nas empatii, większej wrażliwości na potrzeby innych, integrują nas, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej! Dziękujemy!

Kamila Lew