You are currently viewing Rozgrywki siatkarskie chłopców

Rozgrywki siatkarskie chłopców

W dniach od 1.02. do 5.03. 2020 roku Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie uzyskała tytuł najlepszej szkoły w Rzeszowie i zdobyła I miejsce w rozgrywkach siatkarskich chłopców klas siódmych i ósmych w roku szkolnym 2019/2020. Chłopcy zdobyli tytuł najlepszej szkoły z Rzeszowa pierwszy raz od kilkunastu lat. Naszą drużynę reprezentowali: Jakub Hodyr kl. 8a, Jan Długosz kl. 8a, Sebastian Kalawski kl. 8a, Szymon Jagiełowicz kl. 8a, Piotr Szablowski kl. 8a, Michał Krysa kl. 8a, Mateusz Bundyra kl. 8d, Hubert Cierpich kl. 8b, Wiktor Dudek kl. 7b. Uczniów do zawodów międzyszkolnych przygotował mgr Sebastian Sondej.

Nasi uczniowie po kilkudniowych rozgrywkach wygrali wszystkie rozgrywane mecze, starannie się przygotowywali pod okiem Pana Sebastiana Sondeja.

Serdecznie im gratulujemy i trzymamy kciuki w finałach wojewódzkich.

Opracował mgr Sebastian Sondej