You are currently viewing Wyniki konkursu czytelniczego z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

W październiku świętowaliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji zorganizowany został m.in. konkurs czytelniczy na temat książek Justyny Bednarek Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) oraz Johna Flanagana Zwiadowcy. Płonący most. Cieszymy się, że pomimo trudności związanych z pandemią, udało nam się zorganizować konkurs w sposób stacjonarny i zdalny. W konkursie wzięło udział 27 uczniów. W kategorii klas 1-5 zorganizowano dogrywkę, po której okazało się, że aż 10 uczniów napisało bezbłędnie test i uzyskało I miejsce. Pełną listę nagrodzonych osób publikujemy poniżej.

Serdecznie gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale także wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu, ponieważ wykazaliście się bardzo dobrą znajomością treści książek oraz pięknie wykonaliście testy sprawdzające. Mamy nadzieję, że udział w konkursie był dla was wspaniałą zabawą oraz okazją do mile spędzonych chwil z książką.

Anna Domin i Dagmara Mazur
biblioteka szkolna