You are currently viewing Laureaci Konkursu „Mikołajki w świecie bajki”

Laureaci Konkursu „Mikołajki w świecie bajki”

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Literacko – Plastycznego online „Mikołajki w świecie bajki”

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Literacko – Plastyczny online „Mikołajki w świecie bajki”, organizowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie. Laureatami konkursu zostali uczniowie klasy 3e – Szymon Kordas, który zdobył I miejsce oraz Dariusz Sztaba, zajmujący III miejsce. Chłopcy wykonali, na zdalnej lekcji plastyki, prace artystyczne do ulubionych utworów literackich, w których wiodącą postacią był Święty Mikołaj, w gronie swoich pomocników. Do konkursu przygotowywała swoich wychowanków pani Agnieszka Lewieniec. Serdeczne gratulujemy uczniom znajomości świątecznej literatury, talentów plastycznych oraz wspaniałych osiągnięć. Życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach!

Opracowała: Agnieszka Lewieniec