You are currently viewing Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka – kartki dla seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Rzeszowie

W dniach 21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. W związku z tymi świętami w naszej szkole zorganizowana została akcja tworzenia okolicznościowych kartek dla starszych osób przebywających w Domu Pomocy Społecznej.

Dzieci z klas 1-3, które od 18 stycznia uczęszczają do szkoły, podjęły się tego zadania z wielkim zaangażowaniem. Efektem są wspaniałe, różnorodne kartki dla seniorów, które z pewnością sprawią wiele radości starszym osobom pozostającym w zamknięciu ze względu na panującą na świecie sytuację.

Serdecznie dziękuję pomysłodawczyni kontynuacji akcji przekazywania kartek dla seniorów – pani Małgorzacie Garlak-Niedziółce, wychowawcom klas edukacji wczesnoszkolnej oraz wszystkim zaangażowanym uczniom.

Opracowała: Wioletta Bajda