You are currently viewing FERIE ZIMOWE W MIEJSKIEJ PRZESTRZENI MINECRAFTA & DRUKU 3D

FERIE ZIMOWE W MIEJSKIEJ PRZESTRZENI MINECRAFTA & DRUKU 3D

W czwartek i piątek w Urban Lab Rzeszów odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie FERIE ZIMOWE ❄️ W MIEJSKIEJ PRZESTRZENI MINECRAFTA & DRUKU 3D ❄️. Projekty przygotowane przez uczniów rzeszowskich szkół nawiązywały do przestrzeni miejskiej, którą uczniowie wyrazili w postaci przygotowanych projektów w trakcie tegorocznych zajęć Minecrafta. Projekty budowane były w wersji Minecraft Education Edition na specjalnie przygotowanej mapie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jakub, Czarek i Szymon, a nagrody wręczali m. in.:

Konrad Fijołek – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa oraz Rzeszów Smart City,
Zbigniew Bury – Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Rzeszowa,
Adam Kunior – Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Rzeszowa,
Lesław Bańdur – Dyrektor Biura Obsługi Informatycznej i Telekomunikacyjnej,
Bożena Zięba – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25,
Rafał Kochański – nauczyciel informatyki,
Ryszard Hałgas – pracownik Szkoły Podstawowej Nr 25 w Rzeszowie,
Monika Wojtaś – Centrum Medyczne MEDYK,
Przedstawiciel firmy FlyPark Rzeszów & Icf Karting – Gokarty Rzeszów.

Gratulujemy naszym uczniom udziału w konkursie.