You are currently viewing Konkurs-„Osterstrauß”- rozstrzygnięcie

Konkurs-„Osterstrauß”- rozstrzygnięcie

Bukiety Wielkanocne to charakterystyczny element Świąt naszych zachodnich sąsiadów, który również zagościł w polskich domach jako symbol budzącego się życia, nadchodzącej wiosny.
W naszej szkole w ramach lekcji języka niemieckiego odbył się konkurs związany z tradycją świąteczną krajów niemieckojęzycznych. Zadanie polegało na własnoręcznym wykonaniu bukietu lub drzewka i napisaniu życzeń w języku niemieckim.
Wzięło w nim udział 25 uczniów z klas: 4a,4b,4c,4d,6c,8a,8c i 8d.
Wszystkie prace zachwyciły nas pomysłowością kompozycji, pięknymi kolorami i starannym wykonaniem. Mamy nadzieję, że będą one zdobić Wasze domy i ogrody.
Komisja w składzie: Wioletta Bajda, Agnieszka Feliks, Elżbieta Ozga wyłoniła zwycięzców:
– I miejsce ex aequo: Emilia Czeluśniak- kl.6c, Zuzanna Kiełtyka- kl.8a;
– II miejsce ex aequo: Lena Mycek- kl.6c, Milena Porada- kl.4d;
– III miejsce ex aequo: Milena Husak- kl.4a, Martyna Kruk- kl.4d, Michał Mularski- kl.4a.
Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zmaganiach konkursowych. Podziwiamy Waszą kreatywność i życzymy nadal weny twórczej!
Dla każdego przewidziane są drobne nagrody! Mamy nadzieję, że będziemy miały okazję wręczyć je osobiście.
Organizatorzy konkursu:
Agnieszka Feliks we współpracy z Wiolettą Bajdą i Elżbietą Ozgą