You are currently viewing NAGRODY DLA NASZYCH UCZNIÓW

NAGRODY DLA NASZYCH UCZNIÓW

  • Post category:Aktualności
NAGRODY DLA NASZYCH UCZNIÓW

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w XII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ARTYSTYCZNYM ,,ŚWIETY JAN PAWEŁ II  – MIŁOŚNIK TATR I PRZYRODY OJCZYSTEJ” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 11 w Rzeszowie.

Są to: Gabriela Zemlak z kl. 4b – III m. w kategorii klas I -IV Filip Sobol z kl. 7d – I m. w kategorii klas V-VIII Maja Kwiatkowski z kl. 6b – II m. w kategorii klas V-VIII Maja Rykiel z kl. 7b – III m. w kategorii klas V-VIII Aleksandra Maciejczyk z kl. 5a– wyróżnienie w kategorii klas V-VIII Oliwia Banaś z kl. 8a – wyróżnienie w kategorii klas V-VIII Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  

Opracowała: Alicja Miś