You are currently viewing Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Radości i boleści św. Józefa”

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Radości i boleści św. Józefa”

  • Post category:Aktualności

Z okazji Roku Jubileuszowego św. Józefa uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Radości i boleści św. Józefa”. Z wielu prac jakie otrzymano, wyłoniono 9 dzieł artystycznych, które reprezentowały naszą szkołę na szczeblu centralnym. Są to obrazy, w których ukazana została postać świętego jako wzoru do naśladowania we współczesnym świecie. Wyróżnione na szczeblu szkolnym kompozycje malarskie, to prace dzieci: Leny Sobol, Filipa Sobol, Mateusza Strzelczyka, Szymona Papciaka, Mileny Papciak, Nadii Nowińskiej, Zuzanny Maciejczyk, Mai Kwiatkowski, Leny Mycek.

Agnieszka Lewieniec Grażyna Gajownik- Jakubek