You are currently viewing Uroczystość szkolna PASOWANIE NA UCZNIA

Uroczystość szkolna PASOWANIE NA UCZNIA

Uroczystość szkolna PASOWANIE NA UCZNIA Szkoły Podstawowej nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dzieci z klas pierwszych dołączyły do grona uczniów naszej szkoły. W dniu 14 października 2021 roku odbyła się uroczystość na stołówce .szkolnej, w której uczestniczyli: pani Dyrektor Bożena Zięba, pani wicedyrektor Elżbieta Pietrusiak ,rodzice oraz uczniowie wraz z wychowawczyniami. Obecny był także poczet sztandarowy szkoły. Spotkanie rozpoczęło się od odśpiewania hymnu szkoły, następnie każda klasa prezentowała krótką część artystyczną na scenie. Ślubowanie oraz pasowanie uczniów poprowadziła pani dyrektor w obecności sztandaru szkoły. Podczas uroczystości panowała podniosła i wzruszająca atmosfera. Dalsza część spotkania miała miejsce w salach lekcyjnych, gdzie uczniowie otrzymali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy od wychowawców. Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy samych sukcesów oraz mile spędzonych chwil w naszej szkole.

Opracowała Magdalena Linek