You are currently viewing Edukacja bez granic – zajęcia innowacyjne II

Edukacja bez granic – zajęcia innowacyjne II

W dniu 19.10.2021r. w naszej szkole odbyły się kolejne zajęcia z cyklu pt. „Rozszerz swoją wyobraźnię”.

Zajęcia przeprowadzone zostały przez studentów koła naukowego „Edukacja bez granic”, które prowadzi swoją działalność na Uniwersytecie Rzeszowskim w Instytucie Pedagogiki.

Zajęcia odbyły się z wykorzystaniem innowacyjnej technologii rozszerzonej rzeczywistości, która jak twierdzą uczniowie rewolucjonizuje ich edukację, a ich nauka staje się przyjemna i skuteczna.

W ramach przeprowadzonych zajęć uczniowie poznali figury geometryczne, kształty i rozwiązywali zadania na obiektach, które generowane były w czasie rzeczywistym na tabletach.

W realizowanej innowacji pedagogicznej udział wzięło trzy klasy naszej szkoły tj. 2d, 2e i 3b których wychowawcami są : Pani Anna Niemiec, Pani Agnieszka Smolak i Pani  Katarzyna Warchoł.