You are currently viewing Program „BeeFriendly”

Program „BeeFriendly”

Program BeeFriendly, to projekt wspierany przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki, a koordynowany przez Wydział Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Rzeszowa.

Celem zajęć jest zaciekawienie i uwrażliwienie dzieci na obecność pszczół i dzikich zapylaczy w najbliższym otoczeniu, przekazanie wiedzy i umiejętności mogących przyczynić się do zwiększenia dbałości o zapylacze wokół nas oraz rozszerzenie wśród uczniów szkół podstawowych, ogólnej wiedzy o pszczołach i dzikich zapylaczach.

Uczniowie klas I-III naszej szkoły, uczestniczą w programie BeeFriendly od listopada 2021, a szkolnym koordynatorem jest pani Agnieszka Smolak.

Więcej o wszystkich naszych działaniach – już niebawem, a dziś chcemy pochwalić się naszym „nowym nabytkiem” – DOMKIEM DLA PSZCZÓŁ MURAREK.

A.S.