You are currently viewing KONKURS BIBLIJNY DIECEZJI RZESZOWSKIEJ

KONKURS BIBLIJNY DIECEZJI RZESZOWSKIEJ

W naszej szkole odbyły się dwa etapy Konkursu Biblijnego Diecezji Rzeszowskiej pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Konkurs ten wymaga od uczestników dokładnej znajomości wyznaczonej przez organizatorów Ewangelii. Dlatego wszystkim, którzy mieli odwagę zmierzyć się z tak trudnym zadaniem serdecznie gratulujemy.

Pięcioro z naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu rejonowego:  Aleksandra Maciejczyk z kl. 6a, Jakub Chłanda z kl. 5c, Lena Sobol z kl.5b, Milena Papciak z kl. 7d, Jagoda Dziobak z kl. 8b i Michał Czapiga  z kl. 7b. Natomiast troje z nich: Jakub Chłanda, Aleksandra Maciejczyk i Jagoda Dziobak, zostało finalistami  i zakwalifikowało się do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 4 maja.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: Alicja Miś