You are currently viewing Lekcja programowania w kl. 1c

Lekcja programowania w kl. 1c

W dniu 28 kwietnia odbyła się lekcja programowania przeprowadzona przez informatyka pana Rafała Kochańskiego na zaproszenie wychowawcy klasy 1c pani Magdaleny Linek. Podczas prezentacji w sali komputerowej uczniowie dowiedzieli się jak wygląda programowanie pszczoły , która będzie drukowana na drukarce 3D. Następnie w Pracowni Robotyki i Druku 3D obserwowali drukowanie pszczół. W ciekawy i przystępny sposób opowiedział im o powstawaniu różnych przedmiotów w pracowni pan Ryszard Hałgas. Na zakończenie lekcji każdy uczeń otrzymał breloczek pszczoły. Dzieci aktywnie i z wielkim zainteresowaniem uczestniczyli w lekcji. Bardzo dziękujemy Panom opiekującym się pracownią w naszej za umożliwienie pierwszakom poznania technologii informatycznych.