You are currently viewing Najszczęśliwszy dzień w roku – „Dzień Dziecka”

Najszczęśliwszy dzień w roku – „Dzień Dziecka”

• Post category:Świetlica

To wyjątkowe święto  obchodziliśmy dzisiaj na świetlicy niezwykle hucznie. Wychowawcy świetlicy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek dla wszystkich dzieci. Była zabawa „Zawijanie Mumii”, zabawa bieżna „Wyścigi zastępów”, Zbieranie pomidorków”, polegające na przenoszeniu na łyżce pomidorków koktajlowych. Dzieci miały możliwość sprawdzić się w odgadywaniu zagadek, a spryt okazał się być pomocnym w zabawie „Jak dosięgnąć drugiego końca dywanu?”, czy w zabawie „Poszukiwanie skarbu”. Ponadto dzieci mogły rywalizować ze sobą w zabawie „Proszę przynieś coś na nogi, proszę przynieś coś żywego!”. Odbywało się również ciągnięcie losów z pozytywnym cytatem na „dzień Dziecka”.

Po południu nastąpił dalszy ciąg zabaw i atrakcji . Wszyscy niecierpliwie czekali na zbijanie piniaty- w tym roku była ona w kształcie Sponge Boba . Chętni mogli wykonać sobie tatuaż, bądź umalować buźkę.

To był wspaniały dzień – sami zobaczcie !!!