Wyjście do MDK – lekcja patriotyczna w klasie 2a

W dniu 4 listopada w Filii Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej klasa 2a uczestniczyła w lekcji bibliotecznej prowadzonej przez Panią z rzeszowskiej Delegatury IPN na temat Święta Niepodległości Polski. Data 11 listopada 1918 roku jest jedną z najważniejszych w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość, czyli wolność. Dzięki bohaterstwu polskich żołnierzy, którzy wywalczyli wolność dla naszej Ojczyzny, dzisiaj możemy radośnie spędzać czas w szkole. Na zakończenie uczniowie podziękowali za cenną lekcję historii, która była ważnym źródłem informacji o trudnych losach naszej Ojczyzny.

Możliwość komentowania Wyjście do MDK – lekcja patriotyczna w klasie 2a została wyłączona