You are currently viewing Dzień Papieski

Dzień Papieski

18 października uczniowie naszej szkoły dziękowali za Pontyfikat Papieża Polaka, w związku z 45. rocznicą wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową oraz obchodzonym w całej Polsce XXIII Dniem Papieskim pod hasłem: „Cywilizacja życia”. Młodzież z klasy 8a przedstawiła okolicznościowy montaż słowno – muzyczny przez radiowęzeł. Degustując kremówki papieskie zrobione przez Piekarnię Zamojska w Rzeszowie, która w tym roku przygotowała tysiąc czterysta porcji kremówki, uczniowie wspominali św. Jana Pawła II. W akcję włączyły się panie z Rady Rodziców: Beata Lewicka, Marzena Rusinek oraz Agata Dubiel, które rozdzielały kremówki dla poszczególnych klas. Organizatorem wydarzenia była p. Katarzyna Mucha.