You are currently viewing „Mikołajkowo na Sportowo” w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie

„Mikołajkowo na Sportowo” w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie

W SP 25 w Rzeszowie od 4 grudnia do 7 grudnia 2023 roku uczniowie klas 4-8 mieli okazję spędzić aktywnie czas z Mikołajem.

Brali oni udział w zmaganiach sportowych na pływalni „Muszelka” oraz na obiektach sportowych naszej szkoły.

Prezentowali swoje umiejętności w pływaniu na deskach ‘Sup”, pokonywali sprawnościowe tory przeszkód, poznawali tajniki gry w golfa, sprawdzali swoje umiejętności w rzutach do kosza oraz korfbala, uczyli się współpracy w grupach podczas budowania wieży z kartonów, sprawdzali swoją szybkość i skoczność i grali w ulubioną piłkę siatkową.

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Mikołajowo na sportowo”. Wykonali oni piękne prace plastyczne, które zostały wyeksponowane na sali gimnastycznej podczas zawodów.

Był to czas wspaniałej zabawy przepełnionej radością i niespodziankami. Wszystkim startującym kibicowała Pani Dyrektor mgr Bożena Zięba wraz z uczniami, którzy próbowali swoich sił z pięknymi pomponami w rytmie świątecznej muzyki. Uczniowie zostali uhonorowane medalami, dyplomami, słodkimi upominkami i kalendarzami.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom sukcesów sportowych, wzorowej postawy, zaangażowania oraz pięknego kibicowania.

To sportowe wydarzenie realizowane było w ramach Ogólnopolskiego Projektu „Aktywna Szkoła” – „Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia” finansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz we współpracy z Podkarpackim Wojewódzkim Związkiem Sportowym, w SP 25 w Rzeszowie.

Dziękujemy również wszystkim darczyńcom, organizatorom, sędziom, uczniom, którzy pomogli Mikołajowi zorganizować tą wspaniałą zabawę sportową.

Ze sportowym pozdrowieniem Mikołaj!