You are currently viewing Najpiękniejsza Ozdoba Bożenarodzeniowa

Najpiękniejsza Ozdoba Bożenarodzeniowa

  • Post category:Świetlica
Konkurs skierowany był do uczniów naszej szkoły klas 1-8. We wtorek w świetlicy szkolnej odbyło się rozdanie nagród i dyplomów dla laureatów konkursu. Celem konkursu było kultywowanie i podtrzymanie tradycji związanego ze świętami Bożego Narodzenia, pobudzanie aktywnościi wyobraźni twórczej. Celem również było wsparcie świetlicowego Kiermasz Świątecznego który wspierany był przez Radę Rodziców naszej szkoły za , co serdecznie dziękujemy. Wpłynęło 48 prac spośród których Komisja Konkursowa ich zdaniem wybrała najładniejsze ale wybór był bardzo trudny bo wszystkie prace były piękne. Laureaci klasy I-3 I miejsce Hania Maciejczyk 1a II miejsce Mateusz Wyłaź 3b III miejsce Milena Dzień 2c Wyróżnienie: Dominik Maślanka 3b, Emilia Miąso 1e, Lena Kawalec 2c. Laureaci kl. 4-8 I miejsce Leon Pękowski 4a II miejsce Filip Alfano 5b III miejsce Aleksander Gajda 8b Wyróżnienie: Martyna Majder 4a, Stoklosa Bianka 5a , Cieszyńska Kaja 4e. Gratulujemy laureatom konkursu .