You are currently viewing Tak. Pomagam!

Tak. Pomagam!

8 i 9 grudnia, odbyła się Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Tak. Pomagam!”.

W wybranych supermarketach i sieciach handlowych, dyżurowali wolontariusze, gdzie zbierali trwałą żywność taką jak konserwy, olej, ryż czy makarony.
Akcja ma pomóc w przygotowaniu paczek świątecznych dla ludzi ubogich, starszych i samotnych na Święta Bożego Narodzenia.

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas, także włączyli się w zbiórkę artykułów spożywczych w sklepach Carrefour, Frac i Biedronka.
Byli to uczniowie z klasy: 3b, 4c, 5c, 6d, 7b, 7c, 8a i 8b oraz opiekunowie: p. Anna Bacik, p. Katarzyna Mucha, p. Alicja Miś, p. Monika Moskwa, p. Ewelina Bytnar, p. Katarzyna Gaweł, p. Anna Frączek, p. Marcin Prasoł, p.Dariusz Haehne.

Wszystkim, którzy włączyli się w akcję Caritasu składamy serdeczne podziękowania.

Opracowała: K. Mucha