You are currently viewing Rozdanie nagr贸d w konkursie plastycznym „艢wiat dobrych uczynk贸w” 馃帹馃専

Rozdanie nagr贸d w konkursie plastycznym „艢wiat dobrych uczynk贸w” 馃帹馃専

• Post category:艢wietlica
Z rado艣ci膮 informujemy, 偶e w naszej 艣wietlicy szkolnej odby艂o si臋 rozdanie nagr贸d w konkursie plastycznym „艢wiat dobrych uczynk贸w”! Konkurs cieszy艂 si臋 ogromnym zainteresowaniem, a uczniowie z r贸偶nych klas zaskoczyli nas swoj膮 kreatywno艣ci膮 i zaanga偶owaniem. Podczas uroczysto艣ci wr臋czenia nagr贸d, kt贸ra mia艂a miejsce w szkolnej 艣wietlicy, mogli艣my podziwia膰 wspania艂e prace naszych uczni贸w. Wszyscy uczestnicy wykazali si臋 niezwyk艂ym talentem, a wyb贸r zwyci臋zc贸w by艂 naprawd臋 trudny. 馃弲 Laureaci konkursu:
  • Milena Misior 5 D
  • Aleksander Kr臋膰 4 D
  • Matteo Marrozzi 5 A
  • Aleksandra Wruszak 1 C
Dzi臋kujemy wszystkim uczestnikom za ich wysi艂ek i kreatywno艣膰. Gratulujemy zwyci臋zcom! Wasze prace s膮 dowodem na to, 偶e 艣wiat pe艂en dobrych uczynk贸w jest mo偶liwy dzi臋ki waszej wyobra藕ni i zaanga偶owaniu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdj臋膰 z rozdania nagr贸d, gdzie mo偶na zobaczy膰 zar贸wno nasze wspania艂e prace plastyczne, jak i szcz臋艣liwych laureat贸w odbieraj膮cych swoje nagrody. Dzi臋kujemy nauczycielom oraz rodzicom za wsparcie i pomoc w organizacji konkursu. Ju偶 teraz nie mo偶emy doczeka膰 si臋 kolejnych konkurs贸w plastycznych! Wychowawcy 艣wietlicy: Wioletta Zalot, Jakub Umer, Mariusz Rosiak.