You are currently viewing „Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły”

„Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły”

• Post category:Świetlica

Podsumowanie konkursu plastycznego „Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły”

W dniu 30 listopada 2017r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie X EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO – „BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY”. Na konkurs napłynęło ponad 250 prac z 33 placówek z miasta Rzeszowa. Jury przyznało nagrody i wyróżnienia oraz wybrało prace na wystawę pokonkursową. Wśród grona laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły.
III nagrodę otrzymała Zuzanna Kalandyk – uczennica kl. IIIdwyróżnienie Natalia Frączek z kl. III d (op. G. Wieczorek). Ponadto do udziału w wystawie zakwalifikowano prace następujących uczennic: Nikoli Filip z kl. Ib, Leny Kalinki z kl. IIId, Zuzanny Figiel z kl. IIId, Aleksandry Dwulat z kl IVa (op. G. Wieczorek), Gabrieli Wilk z kl. IIIe (op. M. Karpińska) i Magdaleny Prokop kl. Ia (op. L. Ludera). Dzieci otrzymały piękne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Galę uświetniły występy artystyczne Zespołu Pieśni i Tańca „Tradycja” oraz Dziecięcego Zespołu „Uśmiech”. Widzowie mogli zobaczyć profesjonalny pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu p. Mateusza Miąsika z firmy BHPL i Bartosza Fajgera z Firmy SaniTrans Polska oraz uczestników zajęć Klubu Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Ruchu Drogowym.

Organizatorzy konkursu zaprosili widzów do obejrzenia wystawy pokonkursowej i na drobny poczęstunek.

Naszym podopiecznym serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Opracowała: mgr Grażyna Wieczorek