You are currently viewing Świetlicowy „Mam talent”

Świetlicowy „Mam talent”

• Post category:Świetlica

21 marca w naszej świetlicy odbył się finał konkursu talentów.

Dnia 21 marca w naszej świetlicy odbył się finał konkursu „ Mam Talent”, podczas którego wyłonieni podczas eliminacji uczniowie  mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów.  Tego dnia każdy uczestnik miał na scenie swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością nieprzeciętny talent w tańcu, śpiewie, akrobatyce, czy interpretacji wiersza.

Laureatki pierwszych trzech miejsc to:

1.miejsce – Liliana Cioban- taniec

2. miejsce- Zosia Prasoł -śpiew

3. miejsce – Zuzanna Dłubek wraz z Jowitą Krukar- taniec z elementami akrobatyki

Zwycięzcy, oraz osoby wyróżnione otrzymali dyplomy i nagrody.

Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w świetlicowym  konkursie talentów. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa!!