You are currently viewing Policja… nie tylko dzieciom

Policja… nie tylko dzieciom

W czwartek 14 grudnia 2017r. uczniowie klas trzecich naszej szkoły spotkali się z dzielnicową Baranówki  IV starszym sierżantem panią Joanną Stawarz. Spotkanie odbyło się w związku z Ogólnopolską Akcją pod hasłem „Policja… nie tylko dzieciom”. Pani policjantka przedstawiła prezentację. Trzecioklasiści dowiedzieli się z niej, jak uniknąć niebezpieczeństw, które czyhają na dzieci między  innymi w domu, na podwórku, w drodze do i ze szkoły. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali książeczkę. Dzięki zawartym w niej ilustracjom, zagadkom, rebusom i krzyżówkom dzieci będą mogli usystematyzować i utrwalić wiedzę na powyższy temat. Podczas spotkania pani dzielnicowa przeprowadziła również krótką pogadankę na temat zdrowego i bezpiecznego wypoczynku podczas przerwy świątecznej.

Opracowała: Jolanta Garbaczewska