You are currently viewing Quiz „OZE-ciaki”

Quiz „OZE-ciaki”

  • Post category:Aktualności

W dniu 18 grudnia 2017r. grupa uczniów z naszej szkoły miała okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat odnawialnych źródeł energii podczas quizu organizowanego przez Podkarpacką Agencję Energetyczną. Quiz „OZE-ciaki” odbył się w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego, wzięło w nim udział ok. 90 uczestników ze szkół podstawowych z terenu Rzeszowa. Po przeprowadzonym konkursie odbył się krótki wykład dotyczący odnawialnych źródeł energii, który przeprowadzili pracownicy Podkarpackiej Agencji Energetycznej. W wykładzie tym aktywny udział brali także uczniowie, którzy odpowiadali na pytania zadawane przez prowadzących. Następnie zostały ogłoszone wyniki quizu. Jeden z uczniów naszej szkoły – Michał Krysa zajął III miejsce, natomiast Jan Długosz otrzymał wyróżnienie. Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody w imieniu Marszałka Województwa Podkarpackiego wręczyli Pani Zofia Kochan – Dyrektor Departamentu Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego i Pan Janusz Ramski – Prezes Podkarpackiej Agencji Energetycznej Sp.z o.o. w Rzeszowie. Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

    Opracowała mgr Anna Wrzos