You are currently viewing ANIOŁ STRÓŻ

ANIOŁ STRÓŻ

• Post category:Świetlica

Na ten coroczny Międzyszkolny Konkurs Plastyczny wpłynęło z naszej świetlicy 20 prac, a z pozostałych 31 szkół rzeszowskich i okolic – aż 220 aniołków. W prezentowanych pracach widać było wielką wrażliwość dzieci, niektóre odznaczały się ciekawa techniką i wyszukanym tematem. Z naszej świetlicowej gromadki nagrody zdobyły:

Antonina Sajór z kl. II b – opiekun Dorota Sroczyńska
Dominika Wójcik z kl. III a – opiekun Marzena Karpińska

Wyróżnienie przypadło Gabrieli Kołacz z kl. I a, która wykonała prace przestrzenną pod opieką Lidii Ludery.

Specjalną nagrodę Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej zdobył Igor Jóźwik z kl. III e, który wykonał pracę pod opieką M. Karpińskiej.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy!

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 25.01. 2017 r. w sali Biblioteki na ul. J. Słowackiego, w której jest czynna wystawa pokonkursowa. Zapraszamy.

Opracowała mgr Marzena Karpińska