You are currently viewing Mistrzostwa Rzeszowa w pływaniu sztafetowym i indywidualnym

Mistrzostwa Rzeszowa w pływaniu sztafetowym i indywidualnym

W dniu 22.02.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi w pływaniu sztafetowym i indywidualnym młodzieży szkolnej. Nasza szkoła zdobyła 3 miejsce w sztafecie męskiej 6×50 m.  Gratulujemy. W składzie sztafety brali udział: Jakub Pomes kl.7b, Wiśniewski Miłosz kl. 7b, Pasaman Filip kl. 7d, Ficek Karol kl. 7d, Wilczek Mikołaj kl. 7d, Szczepanik Szymon kl. 2b Gimnazjum, oraz Kaczor Kacper kl. 2b Gimnazjum. Za przygotowanie chłopców do Mistrzostw Rzeszowa odpowiadał Pan mgr Sebastian Sondej .

Wszystkim zawodnikom Szkoły Podstawowej nr 25 serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pływaniu.

Opracował mgr Sebastian Sondej