You are currently viewing Zbiórka dla podopiecznych Fundacji Felineus

Zbiórka dla podopiecznych Fundacji Felineus

Kochani!

Nasza szkoła od zawsze wspiera swoich absolwentów i ich szczytne cele. Tym razem nie może być inaczej! Pomimo tego, iż obecna sytuacja epidemiczna mocno nam to utrudnia, to jednak przystępujemy do działania.

Nasza była uczennica Wiktoria Mularska (wraz ze szkolnymi koleżankami z I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie), organizuje zbiórkę dla podopiecznych Fundacji Felineus. Celem jest zebranie jak największej ilości karmy dla kotów (zarówno mokrej jak i suchej ), zabawek, miseczek, artykułów pielęgnacyjnych i higienicznych oraz wszelkich innych akcesoriów, które będą wykorzystane dla podopiecznych fundacji.

Akcja zbierania trwać będzie do 30 listopada

Jeśli posiadają Państwo wyżej wymienione przedmioty,  którymi chcielibyście się podzielić to gorąco zapraszamy do udziału w naszym przedsięwzięciu.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt:

Anna Pasieka – nauczyciel biologii i przyrody