You are currently viewing ZAWODY Z PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – ELIMINACJE

ZAWODY Z PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – ELIMINACJE

23 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie odbyły się Międzyszkolne Zawody z Piłki Siatkowej Dziewcząt. W eliminacjach startowały cztery szkoły: SP 25, SP 31, SP 19 oraz III LO. Naszą szkołę reprezentowały: Anna Ciepiela 7b, Klaudia Dźwierzyńska 7b, Anna Piotrowska 7b, Agnieszka Słapińska 7b, Amelia Zawora 7b, Aleksandra Kotula 7c, Aleksandra Rułka 7c, Nadia Sanakiewicz 7d, Patrycja Stec 3b, Maria Jakubczyk 2d, Nikola Bała 2d, Agata Dąbrowska 2a. Drużynę przygotowała mgr Beata Kudlek, która była również organizatorem turnieju wraz z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym. Nasze zawodniczki zdobyły II miejsce w grupie. Gratulujemy!

Opracowała mgr Beata Kudlek