You are currently viewing Międzyszkolne Zawody Sportowe „Talentiada”

Międzyszkolne Zawody Sportowe „Talentiada”

We wtorek 17 kwietnia 2018r. na kortach Klubu Sportowego „Czarni” przy ulicy Bł. Karoliny 8 w Rzeszowie odbyły się Międzyszkolne Zawody Sportowe „Talentiada” w ramach Ogólnopolskich Programów: „Tenis 10”, „Dzieciaki do Rakiet”. Zawody składały się z trzech części:
  1. Konkurencje sprawnościowe
– bieg na 20 m – bieg gwiaździsty ze zbieraniem piłek – rzut piłką tenisową na odległość
  1. Konkurencje paratenisowe
  2. konkurencje tenisowe
Naszą szkołę reprezentowali: Lena Kalinka kl. IIId, Hanna Krysa kl. IVc, Aleksandra Woźny kl.IVc, Gabriel Cierpich kl. IIIe, Jeremi Kalinka kl.IVc, Filip Wisz kl.IIId. Zawodnicy trenowali pod okiem trenerów: pani mgr Marzeny Ciupak i pani mgr Jolanty Garbaczewskiej. Drużyna zajęła III miejsce. Gratulujemy drużynie i życzymy dalszych sukcesów nie tylko sportowych!

Opracowała: Jolanta Garbaczewska