Bezpłatne warsztaty dla uczniów szkół podstawowych

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Rzeszowskiej Akademii Inspiracji.

Rzeszowska Akademia Inspiracji to projekt edukacyjny stworzony przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Główną ideą przygotowanych programów edukacyjnych jest pomoc dzieciom w rozwoju najistotniejszych kompetencji, które pozwolą odnaleźć się we współczesnym świecie poprzez: odkrywanie pasji, podejmowanie logicznych decyzji, analityczne i kreatywne myślenie oraz działanie w zespole. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej, w małych grupach, przez doświadczona kadrę trenerską. RAI oferuje cztery programy skierowane do uczniów szkół podstawowych:

Kreatywny sposób poznawania otaczającego nas świata (dla dzieci w wieku 6-8 lat)

Fajnie być obywatelem- program rozwoju kompetencji społecznych i obywatelskich (8-10 lat)

Rozwój pasji naukowych i odkrywczych (10-13 lat)

Kreatywny nastolatek- rozwój potencjału osobistego (14-16 lat)

Ponadto dla każdej grupy dodatkowe warsztaty uzupełniające:

Techniki pamięciowe. Jak efektywnie się uczyć.

Savoir-vivre i etykieta na co dzień

Programy zostały opracowane przez ekspertów – praktyków, wykładowców, psychologów i nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem.

Zapisy trwają do 10 października 2018 r.

Zgłoszenia przyjmowane są przez: rai.wsiz.pl/zgloszenia

Szczegółowe informacje: www.rai.rzeszow.pl

Projekt „Regionalna Akademia Inspiracji” realizowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współfinansowany  jest ze  środków  Unii  Europejskiej  w  ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój: Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, działanie 3.1. Kompetencje w szkolnictwie wyższym.