Szlachetna Paczka 2018

Jak, co roku nasza szkoła bierze udział w akcji Szlachetnej Paczki. I tym razem nie jesteśmy bierni i chcemy wesprzeć dwie rodziny wielodzietne. Jedną z nich reprezentują Pani Iwona (33 l.) wraz z mężem (40 l.) wychowujący piątkę dzieci: dwie dziewczynki (16 l.), (13 l.)  i trzech chłopców (9 l.), (4 l.),(16 msc.). Członkom tej rodziny potrzebna jest nowa kuchenka gazowalodówka.

Druga z rodzin, której chcemy pomóc składa się z Pani Uli (34 l.) jej męża (43 l.) i ich sześciorga dzieci: czterech chłopców (16 l.), (14 l.), (7 l.), (1 l.) i dwóch dziewczynek (11 l.),(5 l.)  Synowie Pani Uli potrzebują mebli. Wszystkie dzieci potrzebują przyborów szkolnych: zeszytów, farbek, papierów kolorowych, plecaków, bloków technicznych, rysunkowych, klejów, nożyczek, przyborów do pisania, kredek, plastelin, piórników. Obie rodziny potrzebują produktów żywnościowych takich jak: ( herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, warzywa w puszkach), które najmocniej obciążają budżet domowy. Zbliża się zima dlatego też niezbędna jest ciepła odzież dla całej rodziny oraz kołdry, koce, ręczniki, pościel (poszwy i prześcieradła). Pomocne będzie także zebranie chemii gospodarczej i środków czystości, które przy takiej liczbie domowników kończą się w błyskawicznym tempie.

Dary prosimy dostarczać do dnia 6.12.2018 do sal: 323, 218, 109.

Nauczyciele koordynujący akcję na terenie szkoły:
mgr Małgorzata Mazurkiewicz
mgr Alicja Miś