Warsztaty edukacyjne dla uczniów klas szóstych

W dniu 28 listopada 2018 r. odbyły się dwa warsztaty edukacyjne dla uczniów klas szóstych zrealizowane w ramach projektu pt. „Z polskim bankiem w świat”. W warsztatach uczestniczyli wszyscy uczniowie klas szóstych (95 osób). Dodatkowo zgłosili się również uczniowie z innych klas. W sumie w dwóch warsztatach wzięło udział 140 dzieci i sześciu nauczycieli. Podczas warsztatów uczniowie klasy 6a przedstawili ciekawostki o pracy NBP uzyskane podczas wycieczki edukacyjnej do tej placówki w Rzeszowie. Przygotowali tez prezentacje poświęcone odzyskaniu przez Polskę niepodległości oraz postaciom zasłużonym dla rozwoju polskiej gospodarki o raz bankowości w dwudziestoleciu międzywojennym. Wszyscy dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o Władysławie Grabskim i Eugeniuszu Kwiatkowskim. Zebrani mogli również posłuchać patriotycznych piosenek w wykonaniu dzieci z klasy 6a oraz zobaczyć radosny układ taneczny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych wydarzeń oraz zapoznania się z prezentacjami uczniów.

Opracowała: Anna Hadała