Spotkanie informacyjne rodziców uczniów klas VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum

Szanowni Państwo,

Rodzice i Opiekunowie Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum

W dniu 16.01.2019 r. (środa) o godz. 17:30 na stołówce szkolnej odbędzie się spotkanie informacyjne rodziców uczniów klas VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum poświęcone rekrutacji uczniów do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, które poprowadzi p. Eugeniusz Bury – przedstawiciel Stowarzyszenia KEZIT (Klaster Edukacji Zawodowej i Technicznej) wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Rzeszowie.

W drugiej części spotkania podane zostaną najważniejsze informacje dotyczące egzaminu gimnazjalnego i egzaminu ósmoklasisty.

Przewidywany czas spotkania to ok. 45 min.

Po zakończeniu spotkania w stołówce szkolnej rodzice (prawni opiekunowie) uczniów wraz z wychowawcami przejdą do swoich sal na dalszą część wywiadówki.

Serdecznie zapraszam

Bożena Zięba