You are currently viewing Ogólnopolski  projekt „ Zdrowo jem, więcej wiem’’

Ogólnopolski  projekt „ Zdrowo jem, więcej wiem’’

Uczniowie klasy Ia brali udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym pt. „Zdrowo jem, więcej wiem’’ pod Honorowym Patronatem Pierwszej Damy Rzeczypospolitej Polskiej Agaty Kornhauser – Dudy. Zdobyta wiedza i umiejętności uświadomiła dzieciom, jak istotne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania młodego organizmu ma właściwe odżywianie. Dzieci uczestniczyły w wielu zajęciach, konkursach plastycznych, poznały aktualną Piramidę Zdrowia. Uzyskana wiedza zaowocuje w przyszłości w kształtowaniu zdrowego stylu życia. Wartością realizowanego projektu „Zdrowo jem, więcej wiem’’ było wzmocnienie pozytywnych relacji rówieśniczych w grupie uczniów, które mają duże znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Opracowała: Jolanta Pięta