You are currently viewing Ogłoszenie o konkursach z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Ogłoszenie o konkursach z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka ogłasza dwa konkursy dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły.

Konkurs fotograficzny „Jesień z książką” – czas trwania: 1 – 31 października.
Zadaniem ucznia jest przedstawienie czytania książek w jesiennej scenerii.

Konkurs literacki – czas trwania: 1 – 25 października.
Zadaniem ucznia jest napisanie wiersza, aforyzmu lub fraszki na temat biblioteki lub pisarza.

Szczegóły na temat konkursów podajemy na załączonych plakatach. Wszelkich informacji udzielają Panie Bibliotekarki. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach – przewidziane są nagrody i/lub wyróżnienia.

Informacji na temat innych akcji i zabaw, organizowanych w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, prosimy szukać na plakatach w bibliotekach oraz na telebimach szkolnych.