You are currently viewing Rozstrzygnięcia konkursów ekologicznych

Rozstrzygnięcia konkursów ekologicznych

Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej EKO DAR i Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie mają zaszczyt poinformować, że dokonano rozstrzygnięcia dwóch wojewódzkich konkursów plastycznych o tematyce ekologicznej. Konkursy były adresowane do dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych (konkurs plastyczny „Zdrowy styl życia. W zdrowym kręgu produktów mlecznych”) oraz do uczniów klas 7 – 8 szkół podstawowych (konkurs na nagranie wideo „Jestem eko. Zdrowy produkt ekologiczny”) województwa podkarpackiego. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim uczestnikom konkursów za piękne i pomysłowe prace. Jednocześnie informujemy laureatów, że uroczyste rozdanie nagród laureatom odbędzie się w dniu 16 grudnia 2022 r. o godz. 12.30 podczas Międzynarodowych Targów EKOGALA 2022, które odbędą się na Hali Podpromie w Rzeszowie.

Serdecznie zapraszamy laureatów wraz z nauczycielami.

Zdrowy styl życia. W zdrowym kręgu produktów mlecznych”
Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej „EKO DAR”
w Świlczy i Szkołę Podstawową nr 25 w Rzeszowie.

„Jestem eko. Zdrowy produkt ekologiczny”
Wyniki Wojewódzkiego Konkursu na nagranie wideo
organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej „EKO DAR”
w Świlczy i Szkołę Podstawową nr 25 w Rzeszowie.

Serdecznie zapraszamy!
Bożena Zięba – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie