You are currently viewing 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia 2020 roku. odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Temat przewodni tegorocznego finału : „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. W Szkole Podstawowej Nr 25 mieścił się jeden z czterech rzeszowskich sztabów. Zgromadził 71 wolontariuszy, a w zbiórce wzięło udział ostatecznie 65 osób. Uczniowie naszej szkoły kwestowali w różnych punktach miasta; w galeriach, przy kościołach oraz na Rynku. Towarzyszyli im rodzice, którzy czuwali nad ich bezpieczeństwem i udzielali wsparcia w postaci posiłku lub gorącej herbaty. W tym samym dniu w godzinach popołudniowych trwało rozliczenie w siedzibie sztabu.
Wolontariusze naszej szkoły zebrali łącznie 55 362 zł 96 gr. Szefem Sztabu przy Szkole Podstawowej Nr 25 była pani Monika Skiba.