You are currently viewing „Koduj z Gigantami”

„Koduj z Gigantami”

Dzień dobry,

Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży „Koduj z Gigantami”. Już po raz dziesiąty zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w darmowych zajęciach z programowania!

Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.
Odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, w tym w Rzeszowie 12.02.2022r przy ul. Kolejowej 1 a także w formie online od 5 do 27 lutego 2022 roku.
Akcję honorowym patronatem wspierają: Ośrodek Rozwoju Oświaty oraz NASK i Prezydenci Miast.
Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, która jest globalnym partnerem Microsoft dla Edukacji.

W 10. edycji akcji „KODUJ Z GIGANTAMI – SZYFRY I ZAGADKI” zabierzemy uczestników do świata szyfrów i zagadek, które będziemy wspólnie odkodowywać, pracując m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft Education Edition, App Inventor, C#, Python.
Warsztaty „Koduj z Gigantami” to połączenie dużej dawki wiedzy ze świetną zabawą. W ich trakcie dzieci już od 7 roku życia mogą spróbować własnych sił w programowaniu i zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy, że uczeń indywidualnie zarejestruje się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.
W sprawie szczegółowych pytań zapraszam do kontaktu. Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo również na stronie: www.kodujzgigantami.pl