You are currently viewing Obóz Zimowy „Krynica 2020”

Obóz Zimowy „Krynica 2020”

W dniach od 18 do 24 stycznia 2020 roku odbył się już po raz czwarty obóz narciarski „Krynica 2020”

Uczniowie naszej szkoły i nie tylko szkolili codziennie jazdę na nartach pod okiem doświadczonych instruktorów z narciarstwa alpejskiego i zjazdowego.

Po raz kolejny udało się Instruktorom osiągnąć wielki sukces w nauczaniu od grupy pierwszej do doskonalenia jazdy krawędziowej w grupie szóstej. Wszystkie grupy narciarskie uzyskały promocje do grupy wyższej a nawet co poniektórzy przeskoczyli o dwie grupy wyżej – Brawo i gratulujemy.

Po zajęciach z narciarstwa często korzystaliśmy z Krynickiego lodowiska hokejowego do nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach.

W połowie naszego obozu wybraliśmy się na spacer w koronach drzew na najwyższa wieżę widokowa która znajduje się w Krynicy – widoki były bajeczne, można było także podziwiać Tatry– wrażenia niezapomniane.

W środę kadra zorganizowała nam dyskotekę która poprowadziła Pani Klaudia wraz z uczennicami klas starszych – dyskoteka była suuuper, wszyscy tańczyli bajecznie.

W ostatni wieczór odbyło się ognisko z zabawami biesiadnymi w których przodowali uczniowie klas 7 i 8, zabawa przybrała takiego tempa że ciężko było nam wracać do hotelu ponieważ ognisko było bardzo pięknie i bajecznie zorganizowane wraz z zabawami i tańcami.

Wszyscy na koniec obozu zostali wyróżnieni dyplomami i maskotkami na pamiątkę. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę i zimową czapkę.

Obóz zimowy w Krynicy uważamy za bardzo udany i miło spędzony czas w super gronie opiekunów i uczestników

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.