You are currently viewing Rozgrywki w mini koszykówce chłopców

Rozgrywki w mini koszykówce chłopców

  • Post category:Aktualności

W piątek 31 stycznia 2020 r. na obiektach sportowych Naszej Szkoły odbyły się rozgrywki w mini koszykówce chłopców szkół podstawowych-Igrzyska Dzieci.
Do rozgrywek miejskich zgłoszonych zostało 14 drużyn. W wyniku losowania wszystkie drużyny zostały podzielone na 4 grupy eliminacyjne w których grają każdy z każdym. Szkoła Podstawowa nr 25 znalazła się w grupie C wspólnie z reprezentacjami: Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3Szkoły Podstawowej nr 11.

W piątkowych rozgrywkach reprezentacja Naszej Szkoły po bardzo emocjonujących meczach zakończonych aż 3 dogrywkami pokonała SP11 walkowerem, SP2 25:23, a SP3 17:16   
awansowała do finału, w którym spotka się ze zwycięzcami pozostałych grup.

Naszą Szkołę reprezentowali:  Gabriel Cierpich kl.5e, Adam Cymbalista kl.6c, Igor Jóźwik kl.5e, Kacper Kulpa kl.6f, Filip Loegler kl.5e, Gracjan Porębski kl.6e, Alan Przyszlak kl.5e, Raczkowski Adam kl.5e, Mateusz Sanecki kl.5e, Olivier Tittinger kl.5f, Jakub Zalepiński kl.6c.  Opiekun drużyny- Janusz Lis