You are currently viewing Dzień Babci i Dziadka w szkole

Dzień Babci i Dziadka w szkole

To, czego dzieci potrzebują
W obfitości dostarczają dziadkowie.
Dają bezwarunkową miłość, dobroć,
Cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia.
Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.

Dzień Babci i Dziadka był okazją do odwiedzin miłych gości w naszej szkole. W poniedziałek, 3 lutego Babcie i Dziadkowie naszych najmłodszych uczniów, dzieci z klasy I b przybyli na uroczystość z okazji ich święta. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty artystyczne. Był więc śpiew, recytacja, inscenizacja aktorska. Popisy małych aktorów bardzo się podobały, ponieważ zaproszeni na uroczystość kochane Babcie i ukochani Dziadkowie głośno bili swoim wnukom brawo. Po występie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, kawę i herbatkę. Mamy nadzieję, że gościom pobyt w murach naszej szkoły przypadł do gustu i ponownie dadzą się zaprosić na podobną uroczystość.

Opracowała: Katarzyna Warchoł