You are currently viewing Witamy Przedszkolaków w naszej szkole!

Witamy Przedszkolaków w naszej szkole!

Z wielką przyjemnością i radością, w dniu 12 lutego 2020 roku, uczniowie klasy 2e wystawili na scenie naszej szkoły, spektakl teatralny „Śpiąca królewna” dla Przedszkolaków i ich Pań z zaprzyjaźnionych Przedszkoli nr 20, 36 i 37 w Rzeszowie. Dzieci z klasy 2e są właśnie „absolwentami” tych placówek. Wyjątkowych Gości, z serdecznym uśmiechem i życzliwością, przywitała Pani Dyrektor Bożena Zięba, która zwróciła także uwagę na bardzo dobrą współpracę naszej szkoły z okolicznymi przedszkolami. Pochwaliła także bardzo dobre przygotowanie dzieci, rozpoczynających naukę w naszej szkole, przez nauczycieli z przedszkoli.
Podczas przedstawienia, na twarzach przedszkolaków można było obserwować uśmiechy zadowolenia i dobrego humoru. Sądzimy więc, że występ im się podobał i przeniósł na chwilę w świat baśni.
Drugoklasiści wystąpili dla swoich młodszych kolegów, wspominając z sentymentem lata spędzone w przedszkolu. Z pewnością było to dla nich nie lada przeżycie, bowiem po raz pierwszy występowali przed taką wyjątkową publicznością. Wszyscy uczniowie sprostali zadaniu i należą im się ogromne brawa za odwagę oraz talent aktorski. Dziękujemy Paniom z Przedszkola nr 20, Przedszkola nr 36 i Przedszkola nr 37 za przyjęcie zaproszenia i wizytę w naszej szkole.

Opracowała wychowawczyni 2e
Agnieszka Lewieniec